krmivo Arden Grange

Eshop www.dogDOG.sk ponúka kvalitné krmivo pre psov, granule vybraná TOP DRY FOODS, veterinárno kontrolovaná krmivá!
Ultrapremiove granule FirstMate Holistické granule Fromm Family Superprémiové krmivo Arden Grange Superprémiové granule Regal Holistické krmivo Dog Lovers Holistické krmivo Farm Fresh Vysoce chutné prémiové granule Nuova Fattoria Prírodné doplnky AniVital Prírodné doplnky pre psov StazMedical Vysoko kvalitné konzervy pre psov

arden grange logo

Superprémiové krmivo pre psov Arden Grange

Anglické superprémiové hypoalergénne krmivo pre psov, ľahko stráviteľné, extrémne chutné receptúry založené na kombinácii čerstvého mäsa z kuraťa, alebo lososa zo škótskych Highland´s a prémiových jednodruhových mäsových múčok (kuracia, jahňacia, z treskovitých rýb). Obsahuje priemerne 150 gramov mäsa v 100 gramoch granúl. Prevaha bielkovín pochádza z mäsa, a nie z obilnín. Krmivo známe potravinárskou čistotou, nepoužíva kŕmne suroviny nízkej nutričnej hodnoty, šetrná technológia zachováva živiny (Gentle Cooking). Vďaka vysokej koncentrácii energie - nízka kŕmna dávka.

Prednosti krmiva Arden grange

Obsahuje kompletné spektrum vitamínov a minerálov v chelátových formách a stopových prvkov. Správne pomery Omega 3 a Omega 6 kyselín pre zdravú kožu a perfektnú srsť - v aktívnych formách z kuracieho a rybieho tuku, bez náhrad zdrojov tuku v rastlinných olejoch. Prebiotiká, ktorí napomáhajú zdravému tráveniu bez sklonov k zápalom, nukleotidy pre podporu trávenia a imunity, extrakty z bylín a ovocia zaručujú bunkovú ochranu, prírodné antioxidanty (brusnice, zelený čaj, extrakt jadierok hrozna, juka, quercitín), ktoré fungujú ako dezinfekcia, L-karnitín, taurín - pre podporu metabolizmu. Ďalej obsahuje dôležitý komplex glukozamínov, chondroitínu a MSM, ktoré majú rozhodujúci vplyv na výstavbu a hydatáciu kĺbového systému.

Krmivo ARDEN GRANGE získalo Ocenenie organizácie Pet Product Retail Association - Výrobca roku 2008.


Psycholog psu

Odber noviniek